WYDARZENIAWiosenny serwis rowerowy w CH Guliwer

Szykujemy wyjątkową niespodziankę dla wszystkich miłośników dwóch kółek! Już w najbliższą sobotę, 13 kwietnia przy naszym centrum stanie specjalny serwis, w ramach którego mieszkańcy Łodzi będą mogli bezpłatnie skontrolować stan swojego roweru, a nawet oznakować go dzięki wsparciu Straży Miejskiej.

Specjalna strefa z dwoma stanowiskami do przeglądu i konserwacji jednośladów pojawi się na parkingu przed wejściem do centrum od ul. Rzgowskiej. Z jakich usług będzie można skorzystać w ramach przygotowanego przez nas serwisu?

Na miejscu będzie można sprawdzić bezpłatnie stan techniczny pojazdu, wydawana będzie również karta stanu roweru. Wszyscy zainteresowani przeglądem cykliści będą mogli skorzystać z fachowych usług serwisantów i dokonać drobnych napraw swojego pojazdu m.in. wyregulować hamulce, siodełko i kierownicę, sprawdzić zużycie łańcucha czy wyczyścić i nasmarować łańcuch. Dodatkowo, nasza ekipa serwisowa poradzi również, jak dbać o rower na co dzień.

To nie wszystko! Partnerem naszej akcji jest również łódzka Straż Miejska, której funkcjonariusze zajmą się znakowaniem jednośladów. To pozwoli np. w przypadku kradzieży szybciej zidentyfikować rower oraz dostarczyć go właścicielowi. Każdy zainteresowany taką formą zabezpieczenia pojazdu, otrzyma dodatkowy numer seryjny na ramę, a informacje o właścicielu zostaną wprowadzone do bazy danych. Znakowanie również będzie dostępne za darmo.

Warsztat rowerowy będzie czekał na naszych klientów w godzinach 11.00-16.00, natomiast oznakować jednoślad będzie można w godzinach 11.00-13.00. W przypadku chęci oznakowania pojazdu należy mieć ze sobą dowód osobisty oraz paragon zakupu. Jeśli nie posiadamy rachunku, to na miejscu można spisać oświadczenie, że jesteśmy właścicielami roweru. W przypadku roweru należącego do osoby niepełnoletniej, wymagana jest z kolei obecność rodzica lub opiekuna.

Zapraszamy!