WydarzeniaW Twoim otoczeniu są osoby niewidome lub niedowidzące, które potrzebują fachowego wsparcia? Odwiedź punkt informacyjny, który w sobotę, 20 lipca stanie w Centrum Handlowym Guliwer. Punkt oraz edukacyjne warsztaty na rzecz osób z dysfunkcją wzroku poprowadzi Fundacja Szansa dla Niewidomych.

więcej


W końcu to, na co czekaliśmy od dawna - lato w pełni. A wraz z nim atrakcyjne wyprzedaże i promocje w Centrum Handlowym Guliwer!

więcej


Trudno wyobrazić sobie świat bez wolontariatu czy wolontariuszy, którzy bezinteresownie niosą pomoc innym. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do tego grona...

więcej


Już 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka najmłodszych zabierzemy na wyspę piratów, którą opanują nieustraszeni władcy mórz i okrętów.

więcej


Już 27 maja w godz. 11.00-17.00 pod Centrum Handlowym Guliwer wszystkie kobiety w wieku 50-69 lat będą mogły wykonać bezpłatne badania mammograficzne pod kątem profilaktyki raka piersi.

więcej


Jeszcze więcej elektroniki w CH Guliwer! Obecny w naszym centrum LPelektronik przeszedł metamorfozę – w efekcie od połowy maja funkcjonuje jako Rebel Electro.

więcej


Koty to fascynujące i tajemnicze zwierzęta, które podbijają serca nie tylko najmłodszych.

więcej


Drodzy klienci, Wielkanoc tuż tuż!

więcej


Szanowni klienci, z racji nadchodzących Świąt Wielkanocnych informujemy o zmianach dotyczących godzin otwarcia CH Guliwer.

więcej


Szykujemy wyjątkową niespodziankę dla wszystkich miłośników dwóch kółek!

więcej